… poznejte Oderské vrchy
… poznejte Oderské vrchy

Soukromé akce

Zájemcům o uspořádání soukromé akce můžeme nabídnout sál s kapacitou až 100 osob a v případě požadavku na komornější akci máme i „klubovnu“ ve druhém patře pro 50 osob.

Součástí nájmu může být pouze sál či „klubovna“ nebo i další služby. K sálu pronajímáme i přípravna jídla, kde je k dispozici velký jednoplotýnkový vařič, tzv. stolička, mikrovlnná trouba, rychlovarná konvice, velká myčka, dřez s teplou vodou. Ke klubovně je možno pronajmout kuchyňku s klasickou kuchyňskou linkou vybavenou ledničkou, varnou deskou, troubou, mikrovlnou troubou, myčkou a samozřejmě dřezem i s teplou vodou.

U sálu i klubovny jsou k dispozici toalety. Pronájem sálu je možné doplnit i pronájmem zastřešeného venkovního posezení se stoly a židlemi pro 20 osob.

Rádi poskytneme i cateringové služby, ale občerstvení můžete mít i vlastní. Stejně tak jako nádobí a výzdobu. K zapůjčení nabízíme talíře, sklenice, šálky, hrnky, příbory a další, v sortimentu a množství dle dohody.

Pro vás a pro hosty vaší akce můžete počítat s parkovištěm pro 15 osobních vozidel před objektem a v případě potřeby i dalšími parkovacími místy v areálu objektu.

Vaše vzdálenější návštěvníky můžeme ubytovat ve dvou až čtyřlůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením (WC + sprcha). Ubytování je nezbytné rezervovat předem.

Těším se na vaši návštěvu

Marcela Hilšerová

tel. 733 337 833 e-mail info@ubytovanihilser.cz